E-Ticaret

E-Ticaret

Özel E-Ticaret Yazılımı
E-ticaret projenizde sizin için gerekli olan tüm ihtiyaçlarınızdan yola çıkılarak hazırlanan TürkWebNet Bilişim İnternet Hizmetleri Özel hizmeti ile işletmenizi, markanızı e-ticaret dünyasına hazırlıyoruz. Gerekli tüm altyapı hizmetleri ile beraber size özel tasarımlar, yerinde eğitimler ve özel destek hattı ile sizi bir adım öne taşıyoruz.


Gelişmiş E-Ticaret Yazılımı
TürkWebNet Bilişim İnternet Hizmetleri'nn geliştirdiği tüm modülleri ve özellikleri eksiksiz kapsayan özel Özel Paket sayesinde rakiplerinizden bir adım önde olun. Dilediğiniz tüm işlemlere cevap veren özellikler ile yazılımınız sizi değil, siz yazılımınızı yönetin.

Konsepte Özel Tasarım
Markanıza Özel Konsept Tasarım

Standart tasarımlar ve temalar kullanmak istemiyorsanız, TürkWebNet Bilişim İnternet Hizmetleri ekibinin size özel hazırlayacağı özgün tasarım ve kurumsal kimlik çalışmalarıyla, diğer sanal mağazalardan farklı bir görünüme sahip olun. Rakiplerinizden kolayca ayırt edilmenizi sağlayacak, dinamik konsept tasarımınızla benzersiz olmanın keyfini sürün.

Mobil Site ve Tasarımı
Size özel olarak düzenlenen mobil e-ticaret siteniz ile, teknolojinin ulaştığı her alanda, özgün bir şekilde tüketicilerinize sanal mağazanızı ve ürünlerinizi sunma ayrıcalığını yaşayın. Uygulama gibi çalışan mobil siteniz sayesinde, tüketicilerinize daha kolay bir kullanım imkanı sunun.

Özel E-Ticaret Danışmanlığı
TürkWebNet Bilişim İnternet Hizmetleri’nin tecrübeli ekibinden Özel hizmet kapsamında danışmanlık hizmeti alın. Danışmanınızın size özel hazırlayacağı inceleme ve raporlar ile sitenizin mevcut durumu hakkında yönlendirmeler alarak, satışlarınızı artıracak gözden kaçırdığınız noktalara dokunun.


Destek ve Yerinde E-Ticaret Eğitimi
Size özel tanımlananan telefon hattı üzerinden özel destek alın. Taleplerinizin önceliklendirilmesi ve yerinde özel eğitimler ile süreçlerinizi hızlandırın. Yazılı olarak da faydalanabileceğiniz özel destek hizmeti sayesinde ekibimizi yanınızda hissedin.