SEO Çalışması

SEO Çalışması

En iyi reklam yatırımı Seo ile tanışın
Seo, müşterilerinizden dönüş alabilmek için mükemmel bir yatırımdır. Mantığı kolaydır, 1 verirken 3 kazanırsınız.

Büyük başarılar, kusursuz deneyimlerle gerçekleşir
Google 1998 yılından bu yana durmadan gelişti, çeşitli algoritmalar ile güçlendi, sıralamalarda listelenmek tesadüf olmaktan çıktı. "Sizi en çok yaşayan tanır" sözünde olduğu gibi bizde Google'ı gelişim gösterdiğinden itibaren takip ediyor, yükselme tekniklerini tespit ediyor, onunla kalkıyor onunla yatıyoruz.

Müşteri portföyünüzü arttırır
Sitenize gelen ziyaretçilerin memnuniyete ihtiyacı olacak; siz işinize odaklanın, bizde işimizi en iyi şekilde yapalım. Bırakın Google üzerinde nasıl göründüğünüzü biz düşünelim, rakiplerinizden gelebilecek anti çalışmaları biz önleyelim!

SEO
Search Engine Optimization (Arama Motoru Optimizasyonu), arama motorlarının web sitelerini taramasına olanak sağlayan bir takım teknik düzenlemedir. Kısaca SEO olarak ifade edilir. Buna bağlı olarak, arama motorları sonuçları listelerken matematiksel/algoritmik bir yapı kullanmaktadır. Bu nedenle iç ve dış olarak sitenizi optimize etmeniz sıralamadaki yerinizi belirleyecektir.

Google
Google kaliteli hizmet anlayışına sahip olan, her sektörden firmaya belirlediği kurallar çerçevesinde kapılarını ardına kadar açıyor. Firmanızı en iyi şekilde Google'a lanse etmek ancak profesyonel SEO teknikleri ile sağlanabilir. Google kuruluşundan bu yana kesinlikle arama sonuçlarını ücrete çevirme prensibi edinmemiştir ve reklam dışındaki organik arama sonuçlarının herhangi bir maliyeti yoktur. Google'a reklam verilmesi arama sonuçları üzerinde hiçbir etki yaratmaz.

Kurumsal Çözümler
Güvenilir hizmet, profesyonel çözümler ve itibar yönetimi ile rakiplerinize TürkWebNet Bilişim İnternet Hizmetleri sayesinde kuşbakışı bakın. Kendi iç piyasanızda rakiplerinizden iki adım önde olun. Yatırımlarınızı doğru yapın. Müşterilerileriniz ile aranızdaki ilişkileri sağlamlaştırın. Bulunabilir olun. Sektörünüzün ilk 10 firması içinde yer alın. SEO hizmeti birçok şirketi kurumsal çizgiye adım adım taşıyabilir. Biz, hizmet politikamız gereği sizi en iyiye taşımak için aynı sektöre ait ikinci bir firma ile çalışmıyoruz. Peki siz, bu büyük puzzle'ın hangi parçası olmak istersiniz?

İç Seo’nun İpuçları ve Bilinmeyen Yöntemleri (Hakan ÜLKER)
İç seo, dış seo'dan önce arama motoru kriterlerine göre sitenizin hatalarının giderilmesi işlemidir. Diğer tabiriyle One Page Seo, bugün değineceğimiz başlığın ana ismi yani title'ı, birazdan ona da değineceğim. Kendi içinde dallara ayrılan başlığımızın en önemli noktaları seo uzmanı olmak isteyen ya da kişisel web sitesi için öğrenmeye meraklı arkadaşlara çok şey kazandıracak. Google her hafta minor güncelleme yapar biz bunun farkında olmayız. Minor güncellemeler daha çok dış seo alanını kapsamaktadır. Çünkü iç seo'nun değişebileceği teknik ve yöntemleri sınırlıdır. İlk olarak sitenizi hangi sistem üzerine kurduğunuz hususunda biraz duralım. Wordpress, Blogger, Html, Drupal, Joomla, Concrete5, MODX, Moodle, Mura, Miscellaneous gibi sistemler en çok bilinenlerdir... E ticaret…