KURUMSAL

TürkWebNet Bilişim İnternet Hizmetleri internet sektörünün sürekli gelişen yapısı içinde, en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlara sağlayabilmek amacıyla altyapı çalışmalarına büyük önem göstermektedir. Grafik ve web tasarımı konusunda öncü olmayı ilke edinen bir Bilişim, Tasarım geliştiricisidir.

     Bugün bulunduğu konum itibariyle TürkWebNet Bilişim İnternet Hizmetleri sorumluluk ve müşterilerine en iyi hizmeti verme bilincindedir. Kaliteyi ilke alan bir anlayışla geleceğe daha güvenle bakabilmekte ve üstlendiği tüm projeleri büyük başarılar göstererek sonuçlandırabilmektedir. TürkWebNet Bilişim İnternet Hizmetleri'nin amacı bireysel ve kurumsal müşterilerinin yaşamını kolaylaştırmak, tanıtımlarını en uygun ve etkili şekilde yapmak, yeni müşterilere açılmalarını sağlamak, bilgiye ulaşmada önlerine çıkabilecek engelleri ortadan kaldırmak, çağdaş dünyanın en önemli iletişim aracı haline gelen internet'te yapılabilecekler konusunda onlara yol göstermek ve yanlarında olmaktır.

     TürkWebNet Bilişim İnternet Hizmetleri internet konusunda çok geniş çalışma alanına, hizmet ve ürün yelpazesine sahip bir kuruluştur. Bu hizmetler Alan-Adı işlemleri, Hosting işlemleri, web tasarımı, kartvizit, broşür, logo tasarımı vb.  görsel çalışmaları deneyimli ekibiyle en iyi şekilde yapar.

Ayrıntılı bilgi için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

EKİBİMİZ

Hakan ÜLKER Kurucu SEO,Yazılım, Pazarlama,Tümü
Halil Arslan Reklam SEO, Sosyal Medya
Yıldırım GİRAY Grafiker Adobe,Corel,Photoshop
Ömer BÜYÜKKAYA Yazılım UZMANI C#,SQLServer,Ajax,Jquery,Front-End And Back End Developer

HER ADIMDA YANINIZDAYIZ!